Darmowe galerie zdjęć na Allegro i eBay
 1. Nowa polityka eBay linków zewnętrznych
 2. Jak używać podanego kodu HTML?
 3. Jak obrócić / Usuń zlecenie zmiany / niektóre obrazy umieszczone w galerii?
 4. Czy można odzyskać usuniętą galerię?
 5. Jak przenieść galerię do innego foldera?
 6. Jak długo utrzymujecie moje galerie na serwerach?
 7. How to extend expiration of galleries?
 8. Konto darmowe i płatne - różnice
 9. Jak zakupić konto premium?
 10. Dlaczego moje zdjęcia są małe lub niewyraźne?
 11. Jak się skontaktować z serwisem?

Nowa polityka eBay linków zewnętrznych

 • Nowa polityka linki zewnętrzne stwierdza, że ​​żadne powiązania zewnętrzne są dozwolone w aukcji eBay (istnieją pewne wyjątki ale 3rd partia jak nasza strona nie jest jednym z nich).
 • Dla naszych galeriach oznacza to, że „wolny” galerie zostaną oznaczone jako niezgodne z nowym polityka, bo darmowe galerie wyświetlić miniaturę, który należy kliknąć, aby zobaczyć pełny Obraz (a to jest link zewnętrzny).
 • Jedynym sposobem, aby Zgodny pobytu jest skorzystanie z „dużą” wszystkie zdjęcia galerii szablonów - ten szablon wyświetla duże obrazy bezpośrednio w organizmie zestawienie i nie trzeba stosować żadnych linków (zewnętrzne). Złą wiadomością jest to, że szablon jest dostępny tylko w Premium (płatnego) wersji naszego serwisu (Darmowa wersja była reklama sponsorowana - bez linków zewnętrznych nie jesteśmy w stanie wyświetlać żadnych reklam)
 • Jeśli chcesz zamienić istniejący galerię do kompatybilnego jednego - ustawić swój szablon do „wszystkich obrazów dużych” i kliknij przycisk „Zapisz”.
  Można również rozważyć wyczyszczenie pola wodny (również niedawno zakazane w serwisie eBay) a pole Szerokość (to uczyni obrazy dostosowują się do wielkości ekranu - ważne na urządzeniach mobilnych).
  Następnie można pobrać nowy kod HTML i wklej go w swojej firmie.

Jak używać podanego kodu HTML?

 1. Skopiuj nasz kod HTML (znajduje się on w lewym-górnym rogu ekranu, gdy zaznaczysz jakąś galerię)
 2. Przejdź do Allegro i utwórz swoją aukcję. W polu "opis przedmiotu" musisz włączyć edytor tekstowy.
 3. Wklej uprzednio skopiowany kod do "opisu przedmiotu".
 4. Możesz teraz wrócić do standardowego edytora. W tym trybie powinieneś już widzieć swoją galerię zdjęć.

Jak obrócić lub usunąć obrazek z galerii?

Po pierwsze, należy kliknąć ikonę „oko”, aby wprowadzić galerii. Następnie kliknij „Włącz tryb edycji do” przycisk.

W tym trybie można wybrać żądane obrazy do manipulowania i wykonywanie pożądanych działań.

Kolejność obrazów mogą być zmieniane, przeciągając je i upuszczając następnie w pożądanych miejscach.

Zauważ, że obracanie jest natychmiastowe, ale inne działania wymagają, aby kliknąć przycisk „Zapisz”. Dopiero wtedy zmiany są właściwie konserwowane.

Czy można odzyskać usuniętą galerię?

Tak, gdy galeria jest usuwana (i także wtedy gdy wygasa) jest po prostu przenoszona do folderu Kosz, gdzie jest trzymana przez około miesiąc. W tracie tego miesiąca jest już niedostępna dla odwiedzających.

Aby odzyskać taką galerię wystarczy, że przeniesiesz ją z folderu Kosz do innego folderu. Możesz ją także zaznaczyć i kliknąć przycisk "odzyskaj". W takim przypadku galeria jest przenoszona do folderu "Moje Galerie".

Gdy usuniesz galerię, która już jest w folderze "Kosz" galeria ta zostanie usunięta na stałe i nie będzie można jej odzyskać.

Jak przenieść galerię do innego foldera?

Use drag & drop: drag a gallery with your mouse (press left mouse button over the image), move it over onto the destination folder (keeping the button pressed all the time) and drop it (release mouse button).

Jak długo utrzymujecie moje galerie na serwerach?

Niewykorzystane galerie wygasa po upływie 4 miesięcy. Jeśli Twoja galeria jest odwiedzana od czasu do czas (na przykład użyć go w jakiejś aukcji), to nigdy nie wygaśnie i nie zostanie usunięta.

Nawet jeśli nie są odwiedzane galerie i są o wygasnąć mogą jeszcze zostać rozszerzona w każdej chwili. To po prostu wymaga, aby ręcznej interwencji, które sprowadza się do wyboru galerie chcesz rozszerzenia i kliknięcie przycisku. Gdy to zrobisz, że odpowiedni okres ważności jest resetowany.

How to extend expiration of galleries?

On the picture below the first arrow shows how many galleries are about to expire. If you click the number shown by the arrow, the expiring galleries will be shown in the main window. You can then decide if you want to extend some (or all) of them.

To extend some of them just select the galleries you want to extend and click "extend expiration".

If you want to extend all expiring galleries, click "invert selection" which will select all galleries, and then click "extend expiration".

Konto darmowe i płatne - różnice

Różnice między kontem darmowym a premium są następujące:
 • W koncie premium możesz wstawić duże obrazki bezpośrednio do treści aukcji. W darmowym koncie w treści aukcji umieszczane są tylko miniaturki, które trzeba kliknąć, żeby zobaczyć duży obrazek.
 • Darmowe konta mogą wyświetlać reklamę obok dużego (powiększonego) obrazka. Nie są to uciążliwe reklamy (wyskakujące okna itp) tylko zwykłe bannery. W kontach premium żadne reklamy się nie pokazują. Nie trzeba nawet klikać w miniaturki, żeby zobaczyć dużą wersję obrazka, bo może być ona od razu w treści aukcji.
 • Trzeba wspomnieć, że od około 2018 nasze darmowe konta nie są już zgodne z eBay ze względu na ich zmiana polityki, która zakazała linki do stron zewnętrznych w aukcji (które obejmowały obrazy zewnętrzne zbyt). Tak aby wykorzystać JPEGbay na eBay trzeba wykupić konto premium i korzystania z naszych składek kodów html, które są nadal zgodne z eBay. Czytaj więcej

Cennik Kont Premium wygląda następująco:

 • 9 USD za 3 miesiące
 • 19 USD za 12 miesięcy (odpowiada to cenie 1,5 USD za miesiąc) Jako bonus Konto Premium zakupione na ZdjeciaNaAllegro.pl działa także w naszym siostrzanym serwisie CrossItems.com, w którym można tworzyć panele do reklamy swoich aukcji. W ten sposób płacąc raz, otrzymujesz Konto Premium w dwóch serwisach.

Jak zakupić konto premium?

Możesz mieć Konto Premium przez 1 miesiąc za darmo i zalecamy skorzystać z tej możliwości.

W ten sposób będziesz mógł zapoznać się z możliwościami płatnego konta bez potrzeby płacenia za cokolwiek. Żeby aktywować konto premium wystarczy, że klikniesz jeden przycisk - szczegóły poniżej.

Aby zdobyć konto premium (odpłatnie albo za darmo) postępuj wg. poniższych kroków:

 • zaloguj się w serwisie ZdjeciaNaAllegro.pl
 • kliknij link "Ustawienia" widoczny w prawym-górnym rogu ekranu
 • wybierz zakładkę "Płatności"
 • możesz w niej aktywować darmowe konto premium na miesiąc - w tym celu kliknij przycisk "Darmowy miesiąc". Gdy ta opcja jest niedostępna możesz wybrać okres na jaki chcesz zakupić konto premium i zapłacić online.

Dlaczego moje zdjęcia są małe lub niewyraźne?

Może się tak stać, gdy wstawisz do opisu swojej aukcji duże zdjęcia nie mając wykupionego konta premium.

Jeżeli przydarzył Ci się taki problem, możesz przeedytować swoją aukcję, usunąć z niej odnośniki do dużych zdjęć i wkleić kod HTML pobrany z serwisu ZdjeciaNaAllegro.pl. Możesz także aktywować konto premium na miesiąc za darmo i wtedy zdjęcia zaczną się wyświetlać poprawnie (tylko przez 1 miesiąc, aż darmowe konto premium nie wygaśnie).

Jak się z skontaktować z serwisem ZdjeciaNaAllegro.pl?

Jeśli istnieje problem z płatnością prosimy o kontakt support@fastspring.com .
 • Jeżeli Twoje pytanie dotyczy jakiejś galerii i/lub aukcji podaj nam jej numer lub adres tak, żebyśmy mogli ją sprawdzić.
 • Podaj nam także swój login (e-mail) w serwisie ZdjeciaNaAllegro.pl - może się on różnić od tego, z którego do nas piszesz.
Aby się nami skontaktować, wyślij nam e-maila na adres info@zdjecianaallegro.pl.

Jeżeli nie odpowiadamy (a powinniśmy) sprawdź folder SPAM w swoim koncie pocztowym.